TR EN

Corporate


"As IPAY A.S. , our guiding principle is to supply our target industry with
superior quality products and to provide service to the food industry
in general, in collaboration with our clients, suppliers and our staff."


İpay Corporate

IPAY ( Izmir Pastorize Yumurta Sanayi ve Ticaret A.S) is an incorporated company which was founded in 1998 in partnership with some foreign shareholders. The plant is located in the province of Izmir, township of Urla, village of Ozbek where egg farms are clustered.

IPAY, ever since her first day of operation, has been supplying many domestic and foreign clients with pasteurised liquid egg products in specially designed tanks, for use in the production of mayonnaise, cake etc..  Our Products are also presented in special packaging to hotels, patisseries and catering firms.

As IPAY A.S. , our guiding principle is to supply our target industry with superior quality products and to provide service to the food industry in general, in collaboration with our clients, suppliers and our staff.

Contact


Name / Surname
E-Mail Address
E-Mail Address

İPAY ’a bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince şirketimiz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında şirketimiz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İPAY Gizlilik Politikası ve KVK Başvuru ve Bilgi Talep Formu

İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.
ÖZBEK Köyü Saraç Mevkii Urla / İzmir / TR
T: +90 232 7567533 - 34
F: +90 232 7567532
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. ' Kabul Ediyorum ' seçeneğine tıklamanız halinde çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.
Ayrıntıları inceleyin
Kabul Ediyorum