TR EN

Kurumsal


“İPAY A.Ş. olarak amacımız; sektörümüze üstün kalitede ürünler
sunmanın yanı sıra müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla
dayanışma içerisinde olarak gıda sektörüne önemli katkılar sağlamaktır.”


İpay Kurumsal

İPAY (İzmir Pastörize Yumurta Sanayi ve Ticaret A.Ş.) 1998 yılında kurulmuş bir Anonim Şirket’tir. Fabrika; yumurta üretim çiftliklerinin yoğun olarak bulunduğu İzmir’in Urla İlçesine bağlı Özbek Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır.

İPAY, kurulduğu günden bugüne ülkemizde mayonez, kek vb. ürünleri endüstriyel boyutta üreten bir çok yerli ve yabancı firmaya özel olarak dizayn edilmiş tanklarda pastörize sıvı yumurta ürünleri temin etmektedir. Ürünlerimiz aynı zamanda özel ambalajlarında otel, pastane, restaurant ve catering sektörüne yönelik olarak da sunulmaktadır.

İPAY A.Ş. olarak amacımız; sektörümüze üstün kalitede ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla dayanışma içerisinde olarak gıda sektörüne önemli katkılar sağlamaktır.

İletişim


Adınız / Soyadınız
E-Posta Adresiniz
E-Posta Adresiniz

İPAY ’a bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince şirketimiz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında şirketimiz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İPAY Gizlilik Politikası ve KVK Başvuru ve Bilgi Talep Formu

İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.
ÖZBEK Köyü Saraç Mevkii Urla / İzmir / TR
T: +90 232 7567533 - 34
F: +90 232 7567532
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. ' Kabul Ediyorum ' seçeneğine tıklamanız halinde çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.
Ayrıntıları inceleyin
Kabul Ediyorum