TR EN
Kalite.

Pastörize Bütün Yumurta taze yumurtalardan üretilir. Böylece besin değeri, tat ve fonksiyonel özellikleri açısından kabuklu yumurta ile ayırt edilemez. İçinde herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi yoktur.

slider1 floor
Güven.

Pastörize sıvı yumurtada kabuktan bulaşan ve yüksek patojeniteye sahip bakteri grupları, küfler ve vürüsler yok edilmektedir.

slider1 floor
Tesis.

Tam otomatik makinelerde el değmeden kırılarak, isteğe göre sarı, beyaz veya bütün olarak ayrılmaktadır. Ayırma işlemi tamamlanan sıvı yumurtalar filtre edilip soğutulduktan sonra pastörizasyon aşamasına geçilmektedir.

slider1 floor
Pastörize.

Yumurtanın pastörizasyonu çok hassas ve hata kabul etmeyen bir işlemdir. Bu nedenle üretimin her aşaması büyük bir titizlikle izlenip, kayıt altına alınmaktadır.

slider1 floor
Kolaylık.

İhtiyaca göre istenirse yumurtanın beyazı, sarsı yada bütünü ayrı ayrı alınıp kullanılabilmektedir. Hatta müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı kombinasyonlarda da üretim yapılabilmektedir.

slider1 floor

  İPAY, kurulduğu günden bugüne ülkemizde mayonez, kek vb. ürünleri endüstriyel boyutta üreten bir çok yerli ve yabancı kuruluşa özel olarak dizayn edilmiş tanklarda pastörize sıvı yumurta ürünleri temin etmektedir. Ürünlerimiz aynı zamanda özel ambalajlarında otel, pastane, restaurant ve catering sektörüne yönelik olarak da sunulmaktadır.  

floor

Pastörize Bütün Yumurta

Üretimde kullanılan yumurtaların büyük bir kısmı markamıza ait çiftliklerden sağlanırken, bir kısmı da çevredeki üretim merkezlerinden temin edilmektedir.

cit
butun-yumurta bg-01

Pastörize
Yumurta Beyazı

1 kg yumurta beyazından oluşur. Saf albümindir. Yağ ve kolestrol içermez. Yaklaşık 30-34 adet yumurta beyazına denktir. Özellikle beze, torba kurabiye ve beyaz pekmez yapımı için tercih edilir.

butun-yumurta bg-01

Pastörize
Yumurta Sarısı

1 kg yumurta sarısından oluşur. Ağırlıklı olarak protein ve yağ içerir. Yaklaşık 54-60 adet yumurta sarısına denktir. Genellikle mayonez üretiminde, mayalı ürünlerin ve pidelerin üzerine sürülerek kullanılır.

butun-yumurta bg-01

Pastörize
Bütün Yumurta

1 kg bütün yumurtadan oluşur. Yaklaşık 20-22 adet bütün yumurtaya denktir. Kabuklu yumurtanın kullanıldığı her yerde (keklerde, pandispanyalarda, tatlılarda, omletlerde, kreplerde ve çırpılmış yumurta vb.) kullanılır.

yumurta-adam

İletişim


Adınız / Soyadınız
E-Posta Adresiniz
E-Posta Adresiniz

İPAY ’a bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince şirketimiz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında şirketimiz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İPAY Gizlilik Politikası ve KVK Başvuru ve Bilgi Talep Formu

İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.
ÖZBEK Köyü Saraç Mevkii Urla / İzmir / TR
T: +90 232 7567533 - 34
F: +90 232 7567532
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. ' Kabul Ediyorum ' seçeneğine tıklamanız halinde çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.
Ayrıntıları inceleyin
Kabul Ediyorum