TR EN

Ürünler


yumurta-sarisi

1 kg yumurta sarısından oluşur. Ağırlıklı olarak protein ve yağ içerir. Yaklaşık 54-60 adet yumurta sarısına denktir. Genellikle mayonez üretiminde, mayalı ürünlerin ve pidelerin üstüne sürülerek kullanılır.

Raf ömrü; 0- +4˚C’de saklanmak koşulu ile 30 gündür. Soğuk hava deposunundan çıkartıldıktan sonra ortam sıcaklığına ulaşıncaya kadar bekletilmeli ve kullanmadan önce çalkalanmalıdır.

tempeture tempeture tempeture tempeture

İletişim


Adınız / Soyadınız
E-Posta Adresiniz
E-Posta Adresiniz

İPAY ’a bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince şirketimiz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında şirketimiz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. İPAY Gizlilik Politikası ve KVK Başvuru ve Bilgi Talep Formu

İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.
ÖZBEK Köyü Saraç Mevkii Urla / İzmir / TR
T: +90 232 7567533 - 34
F: +90 232 7567532
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. ' Kabul Ediyorum ' seçeneğine tıklamanız halinde çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.
Ayrıntıları inceleyin
Kabul Ediyorum