TR EN

Kurumsal


yumurta

“İPAY A.Ş. olarak amacımız; sektörümüze üstün kalitede ürünler
sunmanın yanı sıra müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla
dayanışma içerisinde olarak gıda sektörüne önemli katkılar sağlamaktır.”


İpay Kurumsal

İPAY (İzmir Pastörize Yumurta Sanayi ve Ticaret A.Ş.) 1998 yılında kurulmuş bir Anonim Şirket’tir. Fabrika; yumurta üretim çiftliklerinin yoğun olarak bulunduğu İzmir’in Urla İlçesine bağlı Özbek Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır.

İPAY, kurulduğu günden bugüne ülkemizde mayonez, kek vb. ürünleri endüstriyel boyutta üreten bir çok yerli ve yabancı firmaya özel olarak dizayn edilmiş tanklarda pastörize sıvı yumurta ürünleri temin etmektedir. Ürünlerimiz aynı zamanda özel ambalajlarında otel, pastane, restaurant ve catering sektörüne yönelik olarak da sunulmaktadır.

İPAY A.Ş. olarak amacımız; sektörümüze üstün kalitede ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla dayanışma içerisinde olarak gıda sektörüne önemli katkılar sağlamaktır.

Sertifikalar


İPAY ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren ve Gıda Üretim İzin Belgesi, İSO 9001:2008 ve ISO 22000 (HACCP) belgeleri olan ilk Pastörize Sıvı Yumurta fabrikasıdır. Pastörize Sıvı Yumurta üretimi; Gıda Mühendisi, Mikrobiyolog, Ziraat Mühendisi gibi değişik uzmanların oluşturduğu multidisipliner bir takım çalışması olan HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) sistemlerine göre gerçekleştirilmektedir.

İletişim


Adınız / Soyadınız
E-Posta Adresiniz
E-Posta Adresiniz
İzmir Pastörize Yumurta San. ve Tic. A.Ş.
ÖZBEK Köyü Saraç Mevkii Urla / İzmir / TR
T: +90 232 7567533 - 34
F: +90 232 7567532